Monday, January 7, 2013

Palun säästa giljotiinist

*Lugesin ise läbi oma postituse. Jääb mulje nagu ma oleks alkohoolik. AUSÕNA ma ei ole jota, lihtsalt pikad pühad nõudsid karme meetmeid!*

Giljotiin on masin, mis on mõeldud surmanuhtluse täideviimiseks giljotineerimise ehk giljotiini abil pea maharaiumisega.


Niimoodi räägib Vikipeedia. Palun vabandust, et olen kuu aega blogist eemal olnud. Vahepeal on lihtsalt olnud üsna kiire - pühadeaeg ju! Enne pühi oli selline turbo taga, mille jooksul sain kirjutatud osa lõputööst, täita ülesanded mõlemas töökohas ning teha ilusaks kauneid Eestimaa plikse. Lisan siia pildirea oma vahepealsetest tegemistest, et oleks silmale ilus :)

Jõulude ajal sai käidud mõnusal Rootsi kruiisil. reisikaaslastega sain tuttavaks sadamas. OK - no ühte poissi teadsin natukene koolist. Olime nii umbes 5 tundi elus kokku rääkinud. Laevas oli meil neljane kajut - kaks poissi, kaks pliksi. Meie võtsime teise tüdrukuga alumised narid kohe endale, sest ei hakka meie seal mööda seina ahvikombel ronima. Tutvusime ning hakkasime üsna varsti pesema-kasima-jooma. Esimene õhtu möödus meil pmst lahus - poisid sebisid endale tüdrukud ja meie tantsisime niisama tagumikke otsast. Meie kajutinaabriteks (peaaegu) olid neli MEGAtoredat tüdrukut, kellega poisid tšillisid said ning ka meid tutvustasid. Nad olid tõesti superlahedad ja teisel peoõhtul panime nedega koos möllu juba. Hommik iseenesest väga raske polnudki. Äratus kell 8 ning 10ks linna. Shoppasime seni kuni pmst viimne sent kulutatud ning jalad otsas tulitasid. Sõime Burger Kingsis megasuured kaloripommid ning laeva tagasi jõudes jäime pmst insta magama. 

Õhtul ärkasime suht hilja ning kiired pesud ja meikimised ei osutunudki nii kiireks ning kell 21 avastasime, et oleme täiesti kained ja pidu juba baaris käib. Kähku lahendasime nelja peale rummi (jõime rummile peale 50/50 rummikoksi muide :D). Tüdruk, kes meiega kaasas oli, jõi aga elus teist korda ja kuigi me manitsesime teda, et ta meiega sama palju ei jooks, siis teda see ei morjendanud. Paari tunni pärast oksendas ta kajutis täis wc, kraanikausi, oma voodi, kaks prügikasti ja loomulikult ka ennast :D Üks poiss jäi temaga kajutisse oksendama ja meie otsustasime teise kutiga siiski peole minna. 

Järgmisel päeval oli ärkamine nii raske, et lõpuks ajas meid koristaja kajutist lihtsalt minema. Saime laevalt maha alles 12 paiku ning oh imet. Autol oli aku tühi! Jebisime selle autoga mõnusad pool tundi vähemalt kuni lõpuks ühed soomlased meid käima tõmbasid :D Kojusõit oli kõige vaevarikkam tegevus üldse. Pidime läände viima ära selle tüdruku, üks poiss läks maha Tartus ning oma koolikaaslase viisin ma Luhamaa piiripunkti juurde. Ise jõudsin koju kell 21. Ma olin RAMPVÄSINUD. 

Tripp oli kokkuvõttes SUPER! Mul olid parimad reisikaaslased, superhea šoping, mõnusad peoõhtud ning maitsvad kokteilid. 

Uusaasta pidu algas mul Kaisa ja Peebu juures. Muide - neil sündis ka tita ära. 13.12.2012. Nimeks sai Lenna ja ta ON REAALSELT MAAILMA KÕIGE ARMSAM LAPS!!!! Istusin ja jõin nende juures kohvi, edasi suundusin Maarja poole, kus vaatasin, kuidas ta oma superilusa punase kleidiga mööda tube tuiskab ja asjatab. Maarjaga uisutasime Biksu sünnipäevale. peale meie olid seal veel mõned inimesed, kellega Tujurikkujat ja Edekabelit vaatasime. Jõime ja tegime pilte ja üleüldse oli väga mõnus olemine. Kogu seltskond suundus kell 1 Kobela kultuurimajja, kust Kedi lahkus 5 paiku hommikul. Mulle tuli järgi ema, kellel oli privileeg oma 21-aastane joodikust tütar tuppa talutada kuna väljas oli ULMELIBE! Mul olid jalas wedged ja esimene samm autost välja kulmineerus tagumikkupidi jäälombis istumisega. Istusin ja ei teadnud kas nutta või naerda - naljakas, kui laps on lollakas, aga pepu oli valus ja märg. 


See pagana jaanuar tuleb samuti megakiire - ma pean lõpuni jõudma diplomitöö (14 päeva aega). Pean mõtlema bisnesplani, et saada 600 eurot (ilmselt lähen röövin panka). Aastaraamat tuleb kirjutada valmis ning saata trükikotta. Tuleb leida veel aeg, et käia Tallinnas kopsupilti tegemas. Ja MEGAURGENT on lõpukleidi leidmine. Kes teab mingeid saite, kust saab ilusaid hi-low või maxikleite, andke aga teada! Minul on mõistus otsas ja 180 € kleidi eest maksta ei julge (ei ole tiigrikutsu). 

Tegusat uut aastat kallid blogilugejad,
HelloKedi

1 comment:

  1. Www.boohoo.co.uk, väga ilusad ja suhteliselt odavad kleidid :-)

    ReplyDelete

There was an error in this gadget