Tuesday, May 1, 2012

What a beautiful sunny day to spend on the computer!

Kas see on inimese loomuses tahta alati midagi, mida mingil põhjusel ei saa? Ideaalne päev oleks grill-chilliks või rattaga rallimiseks, aga see, et pärast pesema minna ei saa, paneb mind mõtlema päevale arvuti taga. Eile kell 12 öösel kukkus mu äriplaani tähtaeg nimelt. Peaks selle siiski täna ära kirjutama vist.. xD

Täna hommikul ärkasin päikese peale, mis aknast nii räigelt sisse paistis. Kuigi vaatasin varahommikuni filme, koperdasin siiski alla kohvi jooma. Nii unine oli olla, et kohvi tehes panin veekannu külmkappi ja üritasin piimapakki veekeetja alusele suruda. Sweet smartness of mine! Käisin just posti tsekkamas, sest ootan geel-toiduvärve, mis pidid ca 8 päeva tagasi juba käes olema. Tordikaunistused.ee - MIKS TE MULLE NII TEETE?!

Täna on kõigil, peale always-working issi, vaba päev. Õde ning Berry tähistavad täna oma 2-aasta anniversaryt. Palju õnne ja aastaid neile! :)

Selle ajendil mõtlesin täna küpsetaja-Kedi olla. Noh muidugi ka sp, et oleks vabandus, miks ma äriplaani ei kirjuta;) Otsisin netist koogiretsepti, mida pole veel maitsnud ja leidsin Schwarzwaldi tordi retsepti. Kohandasin selle endale sobivaks nagu ikka ning sellest tuli siis laimi-õuna-piparmündi-šokolaadi tort vahukoorega.

No comments:

Post a Comment

There was an error in this gadget