Saturday, May 12, 2012

RAINBOW CAKE - the making of! Ehk kuidas teha VIKERKAAREKOOKI?

White rum, my precious
Täna hommikul ärkasin juba enne 9t, et minna Sangastesse ekskursiooni teekonda õppima. Minu hooleks jäävad vist siis eesti, saksa ja inglise keelsed ekskursioonid. OK - EEEESTI ja INGLISE täiesti okei, aga saksa keelt pean ma veel kõvasti harjutama ja iga grupi ees ette ja taha vabandama, sest viimati rääkisin saksa keelt ca täpselt 3 aastat tagasi keskkoolis :D Kaisa soovitas mul saksa keelt meelde tuletada saka pornoga xD Ta arvas, et uudised ja Cobra-elf on liiga mainstream! Midagi rasket iseenesest ekskursioonis pole ja ma pakun, et see kestab ca 30 minutit, kui sedagi. Esmaspäeval on mu esimene tööpäev siis - hirmu pmst ei ole, aga suuuuuur ärevus küll!

Tegin täna oma toa korda ja paigutasin 75% om riietest ka ära. Osa riideid ootavad endiselt kohta.. Nüüd käisin just saunamaratonil - käed värisevad ja süda puperdab sees, aga niiiiiii hea on olla. Kannatasin esimest korda nii kaua 90 kraadist sauna. Asja teeb eriti kreisiks see, et meil on leili- ning pesuruum koos, seega on ka pesta ÜLIMEGAKUUM! Good job, eks? ;) Tegin endale mõnnasõnna rummikoksi kaa kaasa, mis tegi saunaskäigu eriti mõnusaks :D

The making of rainbow cake
Nüüd aga kokanduse juurde. Olen 54124568 korda vaadanud 9gagis (minu sõltuvus!) neid rainbow-cakeide pilte. Nüüd siis lõpuks tellisin ise toidukaunistused.ee'st endale geelvärvid! No ma ei jõua ära kiita! Neid läheb superväike törts ja annavad supervärvi! Põhjaks kasutasin tavalise munakoogi retsepti - 7 muna, 7 kuhjaga lusikatäit jahu, natukene suhkrut (kuna ma ei soovinud läilat kooki), 3 tl täit küpsetuspulbrit ning umbes 4 cl'i toiduõli. Täidiseks mäkerdasin Pagari kohupiima (9%) ning tavalise 3% kohupiimapasta segu koos tuhksuhkru ning terve pakitäie kookoshelvestega (coz I LOVE kookos!). 

Rainbow cake
Panin ka broilerifilee täna marinaadi, et homme midagi nämmat kokata. Marinaad on selline väga isesugune, kuid maitses ülihästi. Sinna läks siis 0,3 liitrit ÜLIKANGET kohvi, mille sisse sulatada 250g aprikoosi džemmi. Lisa veel üks sibul, mille lõikad rõngasteks, törtsuke oliiviõli, soola ning musta pipart. Lõpuks pigista juurde sidrunimahl - mina panin pooliku sidruni kuna see vedeles veel koksitegemisest niisama. 

Head kokkamist, kullakesed!


Awesome Kitty

No comments:

Post a Comment

There was an error in this gadget