Tuesday, May 8, 2012

Kanuumatk Võhandu jõel!

Kanuumatk algas kell 15:00, kui saime rõõmsate kanuutajatega kokku koolimaja ees. Siiski selgus, et 14st minejast oli ennast kohale vedanud vaid 8. Samuti ei saanud kaasa tulla meie lektor ning matkajuht. Saime juhiks ühe mehe nimega Peep Tobreluts, kes sai ikka väga hästi hakkama meiega.


Sõitsime koolimaja eest välja ning esmalt instueeriti meid ohutuse jne suhtes kuna meil olid kõik suht tumbad ikka. Mõned olid vaid enne korra käinud kanuutamas. Mina olin üks neist, kes polnud elusees kanuus istunud. Käisime läbi veel mingist veskist, mis tootis elektrit - päris äge oli mõelda, et päriselt töötavad kõik asjad selles majapidamises vee jõul. Meie vedasime kanuu küll esimesena kaldale, aga vette ei julgenud minna, otsustasime teiste pealt kopid ja veits hiljem minna - siiski läksime teisena ja röögtuste saatel panime laksuga esimesse puhma, kus vool lükks meid tagurpidi ning sõitsime mõnisada meetrit üldse selg ees :D See oli niiii kreisi ja mul hakkas südameatakk tulema :D Edasi kulges tee enamvähem - igasee võpsikusse siiski otsustasime uudistama minna ning iga kivi otsa tuli kaa sõita. Mina olin tüürimees, kes tüürida eriti ei osanud ja keskendus pigem mõtlemisele 'mõelge, mis siis saab, kui...'. Kirsika nägi ka alligaatorit ja mingi talu juures tulid kaks suurt dobermanni taolist koera vette :D See oli kaa suht creepy. Kirsika istus keskel ja oli koos Karolinega meie engine. Karoline oli meie kanuu kapten kuna ta oli enne kaa kanuutanud korra. Karoline ei tee aga vasakul ja paremal käel vahet xD 

Sõudsime siis 7 km kuni Leevi sillani, kus ootas meid ees Olga (meie turismimajanduse õpetaja, kes läks lapsepuhkusele pärast meile ühe aine andmist) supermaitsvate lihapirukatega. Olgal oli kaasas oma OMG-KUI-ARMAS poeg Paul. Paul on super handsome poiss =)

Teekond jätkus Paidrale, kus me grillisime ja tsillisime ca tunnikese. Väga mõnus õhkkond ja inimesed. Lõke põles ja grill oli täies hoos. Koju jõudsime kella 21 paiku ning nägime veel hästi natuke supermodelle isegi. Meil oli suht hea meel, et preili Fishy välja hääletati. 

Kanuumatk oli kokkuvõttes fantastiline! Need, kes ei tulnud, jäid paljust ilma ning peavad homme kanuusid pesema, kui teised juba täistuuridel tutitsilli teevad! Haahaa!


Nägens,
Awesome Kitty

3 comments:

 1. Väga hea lugemine! :)))
  Südameataki saad siis, kui Leevilt Süvahavvani kauutad. Ikka veskisillad jm. Juutuubi, kui ei usu.:P Paul Markus oli ka rahul :)
  Näeme jõel!
  Olga

  ReplyDelete
 2. Hellou kullakallis Olgake:) Me arutasime pikalt veel klassiga, kui SUPERAWESOME sa oled :) Sulle ja Paulile palju musisid ja kallistusi:)

  ReplyDelete
 3. Hmmmmmm. Seda ma luksusin! Räägi aga :P Mul oli lihtsalt niiiiii hea meel teid näha! Nagu eluheameel! :) Kallid olete!
  Olga

  ReplyDelete

There was an error in this gadget